Zikir ve Beyin Üzerindeki Etkileri - Ahmed Hulusi - Beyin ve Dua

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by Yönetici
13,677 İzlenme

DUA ve ZİKİR

Beyninizdeki olağanüstü kuvvetten haberiniz var mı? Beynin YÖNLENDİRİLMİŞ MİKRODALGA üretme tekniği DUA! Beynin, KUVVET, BECERİ VE EK KAPASİTE kazanma tekniği ZİKİR... Kuran ve Hadislere dayanan DUA ve ZİKİR örnekleri, özel zikir formülleri... ZİKİR niçin Arapça orijinali ile yapılmak zorundadır? ZİKİR çeken deli mi olur? Niçin KİŞİYE ÖZEL ZİKİR? DUA VE ZİKRİN kaderle bağlantısı...

Gökte ve ötende sandığın TANRI'nı terket; sonsuz - sınırsız ALLAH'a yönel; O'nun, her noktada ve zerrede mevcût olduğunu farket; ve O'nu GÖNLÜNDE bulmaya çalış!. Sonra iste O'ndan, ne istersen!.. Eşini, işini, aşını; ister mevlânı, ister şifânı!

Bil ki, seni, her isteğine ve her arzuna kavuşturacak tek şey DUA ve ZİKİR'dir. Bil ki dostum; her zerrede tüm özellikleriyle mevcut olan ve kendinden gayrının varlığı aslâ sözkonusu olmayan ALLAH, SENDEN SANA İCABET EDECEKTİR!.

SEN, bilesin ki, yeryüzünde "HALİFE"SİN! HALİFE olarak sana, gönlüne, BEYNİNE bahşedilmiş yüce güçlerden haberin var mı? DUA ile ZİKİR ile, o muhteşem BEYNİN ile, kendindeki mekanizmayı harekete geçirebileceğinden haberin var mı?... "EN GÜÇLÜ SİLAH" olarak sana bağışlanmış DUA mekanizmasını biliyor musun?

Fakîr, garîb, nîce kişiler DUA ve ZİKİR ile nîce ZALİM SULTANLARI helâk ettiler!. Nîce yoksullar, büyük zenginliklere hep DUA ve ZİKİR ile eriştiler!.. Nîce, dertli, sıkıntılı, hastalıklı, ezâ, çile çekenler, hep kurtuluşu, selâmeti DUA ve ZİKİR'de buldular!..

SENDE, dünyanın en güçlü silâhı olan DUA ve ZİKİR cihazı mevcuttur. BEYNİNDEKİ, GÖNLÜNDEKİ bu en güçlü silâhı kullanmasını öğrenerek; bu yaşadığın dünyanın ve ölümötesi yaşamın tüm güzelliklerine erişebilirsin!..

Ya da, DUA ve ZİKİR mekânizmasını kullanmaz, paslandırıp, bir kenara terkedersin, ki bunun cezasını da sonsuza dek çekersin!.. Sana, karşılıksız, bedava verilmiş bir mekanizmadır bu! Hibedir! DUA ve ZİKİR için kimseye muhtaç değilsin ve kimseyi aracı koymak zorunda da değilsin!

İster, bu kitaptan yararlan; ister gönlünden geldiği gibi yönel! Ama kesinlikle, kendindeki, bu dünyanın en kıymetli cihâzı olan DUA ve ZİKİR cihâzını kullanmasını öğren.

Göreceksin dünyan nasıl güzelleşecek.

Kitabı Online Okumak için Tıklayınız (Flash Kitap)

Kategori
Dini
Etiketler
zikir, beyin, dua, ahmet hulusi

Yorum Yazın

Yorumlar

 • vedat
  Ekleme Tarihi

  yorumunuzu yeni gördüm bir i,nsan hakkında hüküm vermeden önce kendini düşün ne halde oldüğünu nerede olduğunu yaradanla aradaki mesafeni düşün önce ilmi öğren kendinin nekadar tehlikeli olup olmadığını nefsine ve şeytana uymadan karar ver ondan sonra başkaları hakkında yorum yap

 • Seyrusefa Banned
  Ekleme Tarihi

  Gerçekleri arayan eninde sonunda bilmesi gerekenlere de ulaşıyor o yüzden ek bir açıklama yapma ihtiyacı duymadan sadece zikrin fonksiyonlarının anlaşılabilmesi için videoyu ekledim. İtikada uygun olmayan görüş ve konuları öğrenmek isteyen arkadaşlar nette kısa bir araştırma yaparak bilgilere ulaşabilirler.

 • OTTOMAN
  Ekleme Tarihi

  Bu Ahmet Denen ::: Nasipsiz İnsan Dini Hangi İlmi Bilgisiyle Yorumluyor.. Şekilvermeye Çalışıyor..Tam Anlamıyla...Siz Değerli Arkadaşlar Bu Adamın İlmine ihtiyacınız yok..zira çooooooooooook tehlikeli yorumlara haiz

 • akif kurukaya
  Ekleme Tarihi

  ALLAH demek gerek ALLAH

 • kürşad
  Ekleme Tarihi

  teşekkürler..
  çok önemli bir emirdir zikir..
  güzel anlatıyor ahmed hoca..